87-річний дідусь з Уманщини купив і пригнав з-за кордону автівку для ЗСУ

21 лютого 2024, 10:39

Дід Василь разом із волонтеркаою Ларисою Почапською

Мешканець Уманського району передав захисникам України власний легковий автомобіль, пише Умань.city.

87-річний дідусь Василь з Уманського району поїхав у власних справах до Латвії, де жив раніше, і, їдучи назад, купив за свої кошти автомобіль, відремонтував його і своїм ходом приїхав в Україну, щоб передати машину ЗСУ.

Під час перетину кордону у благодійника виникла проблема і його родичі звернулися до волонтерів, щоб літній чоловік міг заїхати на авто в Україну.

Уманська волонтерка Лариса Почапська розповіла, що їм вдалося оформити всі документи, вони зконтактували з українськими митниками, були готові виїхати до кордону, щоб супроводити пана Василя, але той відмовився і сам дістався Умані.

14 діб знадобилося чоловікові, щоб доставити автівку волонтерам.

За словами Лариси, багато людей відгукнулись, щоб допомогти дідусеві. З розумінням поставилися до ситуації українські митники, тому коли пан Василь був вдома всі зітхнули з полегшенням.

"Коли Василь передавав документи, ключі і машину, волонтери зв’язали його з бійцями, до яких скоро потрапить його автівка. Бійці пообіцяли звітувати і після перемоги приїхати та покатати діда Василя на машині. Сам дідусь людина дуже скромна, він просив не називати його прізвище, неабияк знітився і розгубився від уваги", - розповіла волонтерка.

"Хай Бог береже": єдине, що сказав пан Василь, передаючи автівку через волонтерів нашим захисникам.

Зараз автомобіль відддали на перефарбування, технічне обслуговування і підготовку до відправки.

Наповнити багажник корисними і смачними речами для захисників може кожен бажаючий. Занести подарунки можна до Лариси в квітковий магазин «Флоренція», що навпроти технікуму механізації, вул.Незалежності,8-А в Умані.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вікторія :

Дякуючи нашим Захисникам і таким небайдужим Українцям, ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Руслан :

Справжні Українці – незламна Сила!!!

Микола :

Честь і хвала пану Василю.
Маю надію долучитися,мій
т.067-7*7 71-34 для Лариси.

Вгору