Найдешевшу пропозицію на 45-мільйонний тендер подало підприємство екс-депутата

08 листопада 2016, 14:06

bezymyannyj5

Сьогодні в ході відкритих торгів найдешевшу пропозицію на капремонт вулиці Героїв Холодного Яру (колишньої Першотравневої) подало підприємство “Черкаси-Інтерстрой”. Воно готове відремонтувати вулицю за 45 868 тис. грн., пише Інфоміст.

Ця пропозиція виявилася дешевою ніж варіанти конкурентів: ТОВ ГЛАВШЛЯХБУД пропонував 45 913 тис., а ТОВ Автомагістраль-Центр – 45 926 тисяч гривень.

Очікувалося, що капремонт коштуватиме 45 926 764 грн. Отже, економія може скласти всього 58 тисяч. Директором ПП “Черкаси-Інтерстрой” є колишній депутат міської ради Володимир Халай. Не так давно це підприємство доремонтовувало вулицю Амброса.

Щодо конкурентів, то ТОВ "Главшляхбуд" зареєстроване в Черкасах, засноване в березні минулого та має статутний капітал розміром в 1 тис.грн. Власник підприємства – мешканець села Квітки Корсунь-Шевченківського району Олег Шпунтенко.

ТОВ “АВТОМАГІСТРАЛЬ-ЦЕНТР”  належить родині Анатолія Бурського, який очолював департамент капітального будівництва Черкаської ОДА в роки губернаторства Сергія Тулуба. Окрім, власне, самого екс-чиновника, частками в товаристві володіють також його сини Максим та Денис.

Зазначимо, що в ході торгів жоден з учасників не змінив розмір своєї цінової пропозиції, отже, конкурс прийшов без жодної інтриги.

Як повідомлялося раніше, ремонт вулиці Героїв Холодного Яру (Першотравневої) як об’їзної має бути профінансований з фонду регіонального розвитку.

Опісля вулиця рішенням виконкому була включена до переліку об’єктів вулично-дорожньої межі, де необхідно виконати капітальний ремонт до кінця 2016-го року.

Вгору