На Смілянщині активісти вирішили нагадати міським комунальникам про розбиті дороги (відео)

14 вересня 2017, 11:12

У місті Сміла місцеві активісти вирішили нагадати міським комунальникам про розбиті дороги. Дорожнє покриття у містечку не лагодили десятиліттями. Весь цей час влада обходилась лише сумнозвісними ямковими ремонтами, інформують "Подробности".

Відео фірмового ямкового ремонту "по-смілянськи" виклав у мережу місцевий автолюбитель ще на початку березня. На ньому видно, як комунальники щедро засипають яму битою цеглою, а потім намагаються розрівняти трактором. Якість міських доріг від таких "комунальних старань" за півроку так і не змінилася.

Ось на цій вулиці міська влада планувала вже повноцінний ремонт. Для цього ще торік з дороги частково зняли асфальт. Щоправда, новий так і не поклали. Олександр живе в кінці вулиці. Каже, через ями машину доводиться ремонтувати чи не щомісяця.

"Це по всій Смілі так. Запчастини дуже дорогі у наш час, постійно виходять великі гроші на ремонт ….жити не легко, самі розумієте , попробуй її відремонтувати", - каже житель Сміли Олександр Биндик.

Більшість доріг у Смілі не ремонтували десятиліттями, кажуть місцеві активісти. Щоб дізнатися чому - сьогодні вони вирушили до смілянської мерії. Але там у розпал робочого дня - жодного чиновника, відповідального за міську інфраструктуру, не знайшли.

"Ні заступника, ні виконуючого обов'язки , ні керуючого справами …жодної людини".

Щоб нагадати владі, що дороги хоч іноді треба ремонтувати, активісти вирішили залишити на дорозі при в'їзді до міста промовистий напис.

Першим його побачив нещодавно призначений заступник начальника міського управління ЖКГ. Саме він і відповідає за ремонт доріг у Смілі. До активістів чиновник приїхав на новенькій іномарці.

Офіційно, на камеру, заступник погодився - місцеві дороги далекі від ідеалу. Але цьогоріч на ремонт з міського бюджету виділили 13 мільйонів гривень, і майже всі - освоїли.

"Дороги, ви самі бачите які …я тут нічого заперечувати не можу. А кошти виділялись і роботи проводяться …ви можете подивитись", - каже заступник начальника управління ЖКГ Смілянського міськвиконкому Андрій Цимбал.

Та в переліку відремонтованих вулиць чиновник назвав лише другорядні. До центральних магістралей руки в комунальників поки що не дійшли.

 

Вгору