Шполянський благодійний фонд потрапив у скандал через подаровану автівку для військових

29 лютого 2024, 09:26

У соцмережі розгорівся скандал довкола мікроавтобуса, який передали для потреб ЗСУ. Автівку пригнали з-за кордону представники шполянського благодійного фонду "Крила", але їх почали звинувачувати у нібито спробі перепродати подароване небайдужою родиною авто, пише Шполяночка.

Непорозуміння виникло після допису начальника обласного управління освіти й науки Валерія Данилевського, в якому посадовець повідомив, що мікроавтобус був саме придбаний.

"Завдяки зусиллям колективів закладів інституційного догляду обласної комунальної власності для ще зовсім молодесеньких добровольців УНСОвців, які нині боронять Україну на 0, було придбано мікроавтобус. Водночас хлопцям завантажили воду, енергетики, білизну, смаколики та ін. Вже завтра все придбане буде у наших захисників. Окрема подяка Благодійному Фонду "Крила" за організацію перегону автомобіля з-за кордону", - повідомив посадовець.

Невдовзі під дописом з'явився коментар Катерини Гавронської, яка повідомила, що автомобіль придбала вона разом із чоловіком та передала волонтерам безкоштовно. Нині подружжя мешкає за кордоном.

"Це авто я і мій чоловік купили за свої кошти і передали абсолютно безкоштовно фонду «Крила» в місті Шпола. І в якому сенсі пишеться, що ви придбали його? Вам його продали?", - здивувалася жінка.

Інші користувачі почали вимагати пояснень від Фонду. Вчора на сторінці "Крил" з'явилося пояснення ситуації.

"Благодійний Фонд «Крила» висловлює подяку за наданий на безоплатній основі автомобіль Фольксваген Т5 нашою землячкою Гавронською Катериною, яка на даний час проживає в Норвегії. Кошти для доставки автомобіля з Норвегії були надані зусиллями колективів закладів інституційного догляду обласної комунальної власності", - розповіли волонтери.

Мікроавтобус передали директору Шполянської санаторної школи Черкаської області для подальшої передачі випускникам, які виконують бойові задачі на передових лініях фронту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору