сьогодні

20:39

На Черкащині прокуратура забезпечила повернення державі понад 100 га землі

земля

За участі прокуратури області, яка виступила на захист порушених  інтересів держави в спірних земельних правовідносинах, у листопаді поточного року апеляційним судом Черкаської області залишено в силі рішення суду першої інстанції щодо повернення у державну власність земельної ділянки площею понад 100 га вартістю 2,7 млн. грн. на території Христинівського району.

Виконуючи представницьку функцію, прокуратура встановила, що вказана земельна ділянка у 2007 році надана в оренду на 25 років особі, яка не мала права на її отримання, без розроблення проекту землеустрою та проведення державної експертизи землевпорядної документації. При цьому розмір орендної плати за землю визначено без проведення її грошової оцінки.

Факт незаконного надання у довгострокову оренду землі стало підставою для звернення прокуратури  до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, скасування відповідного розпорядження Христинівської районної державної адміністрації та повернення землі у державну власність.

Слід зауважити, що відповідач усіляко намагався втримати право на незаконно одержану земельну ділянку та двічі оскаржував рішення суду першої інстанції, тож справа слухалася судами неодноразово.

Лише за активної участі прокуратури області, що продовжувала наполягати на обґрунтованості позовних вимог, порушені інтереси держави у сфері земельних відносин відновлено.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.