Звільнений з полону черкаський “кіборг” потребує грошей на лікування (відео)

07 вересня 2015, 08:12

Життя після полону. Після 5-місячного ув’язнення кіборг Вадим Бабенко оговтується вдома, на Черкащині. Чоловік став бранцем наприкінці січня, а звільнили його у липні.Тривале лікування після травм поставило військового на ноги, що правда здоров’я вже суттєво підірвано, інформує ЧСН.

Зв’язок із Вадимом рідні втратили 20 січня. Сам чоловік пригадує той роковий день: у Донецькому аеропорту його екіпаж потрапив у засідку. Під час обстрілу із 12 осіб – троє врятувались, Вадима взяли у полон, решту – вбили. Тримали полоненого у підвалі Донецької СБУ.

32-річному Вадиму Бабенко ще важко рухатись. Зламаний у 2 місцях таз не дає про себе забути. Травму чоловік отримав саме перебуваючи у полоні. Каже, якби не тяжкий стан, його могли і досі тримати там.

Звільнили Вадима з полону 2 липня – на День народження дружини Вікторії. Вона пригадує: що її чоловік став бранцем – дізналась із російського телебачення.
З серпня минулого року чоловік служив у 90-му батальйоні 81-ої бригади. Попри пережите на Сході країни, військовий досі не отримав статус учасника АТО.
Родині Бабенків у рідному селі допомагають усі. На лікування чоловіка люди зібрали більше 7 тисяч гривень, гроші й 2 гектара землі атовцю виділила сільрада.
Зібрані громадянами гроші родина Бабенків відклала на лікування. Відновлювати здоров’я Вадиму доведеться ще довго.

Карта ПриватБанку 4149497846372326
на ім’я – Бабенко Віра Іванівна (мати Вадима)

Поділитись

Коментарі

Вгору