Звільнення завдало Олійнику душевного болю та хвилювання, – представник у суді

10 грудня 2014, 12:43

1416558170_344

Черкаському окружному адмінсуді триває засідання щодо поновлення на посаді звільненого прокурора Черкаського району, сина скандального регіонала Руслана Олійника. 

Про це інформує кореспондент Про все.

Позивні вимоги, озвучені в адмінпозові звільненого прокурора, не визнають представники прокуратури. А представник позивача готова погодитися на примирення, якщо наказ про звільнення Олійника буде скасовано.

Представник позивача Людмила Павленко наполягає на тому, що рішення про звільнення Руслана Олійника було незаконним і завдало йому душевного болю та хвилювання.

- Якщо подивитися на його трудову книжку, то там є лише один запис про його  прийняття на роботу в прокуратуру, а також про звільнення. Там немає жодної вказівки про дисциплінарні притягнення. У нього багато подяк та нагород. Це свідчить про те, що до роботи позивач ставився відповідально. Його звільнення не пов'язвно з роботою. Прокуратура області проявила безпринциповість і пішла на поводу Самооборони. Я розумію, що народні маси бунтують, але існує закон. У цьому випадку підстави закону не дотримані, - заявила Людмила Павленко.

Вона також зазначає, що в ЗУ немає такої підстави для звільнення, як акції протесту. За її словами, її довіритель навіть не був запрошений на колегію прокуратури, де вирішувалось питання його звільнення. Також Людмила Павленко називає порушенням норм Закону України "Про працю" і те, що його звільнили під час його тимчасової непрацездатності. І наполягає на моральному стягненні.

- Сам факт незаконного звільнення є підставою для морального стягнення. Йому завдано значної моральної шкоди, звільнення завдало душевного болю та хвилювання, - наголосила представник Олійника.

Остання версія операційної системи від Microsoft! Абсолютно нове оформлення, підтримка нових моделей ПК, широкий спектр можливостей для персоналізації - купити віндовс 8

Поділитись

Коментарі

Вгору