Звільнені з держпідприємств білоруси працюватимуть у Черкасах

08 вересня 2020, 10:11

фото тематичне

Відповідну ініціативу озвучив на виконавчому комітеті директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась сьогодні, 8-го вересня.

Директор комунального підприємства каже, що таким чином хочуть підтримати братній народ.

- Працівників, яких звільнять із державних підприємств у республіці Білорусь, ми запрошуємо працювати у Черкаси. Надамо тимчасове житло і офіційно працевлаштуємо, - зазначив Павло Карась.

Окрім цієї ініціативи директор "Теплокомуненерго" пропонує вивісити прапор Білорусі на площі перед міською радою. Це хочуть зробити у знак солідарності з протестувальниками.

Нагадаємо, що черкасці зібралися під стінами обласної держадміністрації 10-го серпня, щоб висловити підтримку білорусам, у країні яких відбуваються масові протести громадян, невдоволених результатами виборів президента.

Поділитись

Коментарі

Олександр :

Тобто для українців робочих місць нема

Олександр :

Логіка у нашої влади “желєзна” – наші хай без роботи сидять, або їдуть за кордон; зато з других країн — приїзжджайте, у нас є робота. Не здивуюся, якщо вони отримуватимуть більше, нж наші працівники.

Казбет :

Під час Майдану українці в інші країни не тікали – вони боролись за свободу. І роботу їм за кордоном ніхто не пропонував.

ЮЗР :

Паша Карась забыл сказать что тем беларуссам прийдётся всю сраную работу делать..Которую наши нехотят

Игорь :

Интересно, где это в нашем городе собираются трудоустраивать. Сам Черкащанин, работаю в Польше во Вроцлаве. Коммент пишу с Вроцлава.

Вгору