«Пропрацювала майже півстоліття»: черкаському дитсадку передали нову електротехніку для харчоблоку

08 вересня 2020, 11:00

Новий потужний електричний пристрій – м’ясорубку днями передали у харчоблок черкаського ДНЗ №69 "Росинка". До цього часу кухарі дрібнили м’ясо та рибу пристроєм 1977 року випуску, що в свою чергу значно уповільнювало приготування. Стара техніка зносилась і працювала з перебоями. Передав нову м’ясорубку депутат Черкаської міської ради цього мікрорайону Руслан Зоря за підтримки ВО «Черкащани».

- Ми дуже дякуємо за таку допомогу, адже стара техніка вже давно відпрацювала свій термін експлуатації,- зазначила під час передачі м’ясорубки завідувачка ДНЗ Тетяна Аксьоненко.

Руслан Зоря говорить, з проблемами дитсадка ознайомлений давно, поступово спільно з керівництвом ДНЗ працюють над осучасненням приміщення. У 2017 році зробили частину ремонту відмостки по периметру дитсадка та цоколю, втім не доробили, бо не вистачило фінансування, яке спрямовував департамент освіти. Приміщення утеплили, замінили вікна, оновили дитмайданчики, тротуарні доріжки.

Капремонт треба робити і в харчоблоці. За словами завідуючої ДНЗ Тетяни Аксьоненко, харчоблок не бачив ремонту ще з початку існування дитсадка – 1977 року, не проводилась і заміна електротехніки.

- Стара м’ясорубка мені нагадала станковий кулемет минулого століття, працювала з перебоями і потугами. Дякуючи партійцям ВО «Черкащани» ми змогли забезпечити харчоблок новим потужним пристроєм, - пояснює депутат. Але це лише краплина з того, що необхідно садочку. Аби доробити все необхідне, потрібно близько 2 млн. грн. Це і капремонт харчоблоку, центрального входу, завершення ремонту відмостки, цоколя, груп, де перебувають діти. Треба замінити холодильну шафу, яка так само ровесниця м'ясорубки.

Також треба ремонтувати дах, санвузли.

- Сподіваюся, що кошти на ці роботи будуть передбачені в міському бюджеті на 2021 рік, - резюмував Руслан Зоря.

Сьогодні ДНЗ відвідує 114 дітей, тож працівники дитсадка вдячні за таку турботу Руслану Зорі та команді ВО «Черкащани», адже це допоможе на якісному рівні обслуговувати дітей, дбати про їх здоров’я.

Поділитись

Коментарі

Вгору