Звернення президії Черкаської обласної ради з приводу останніх політичних подій

19 лютого 2014, 13:14

Події 18 лютого в Києві викликають тривогу за долю країни і біль за новими людськими жертвами.

Бездарність опозиційних політиків, їхня цинічна боротьба за владу, ультиматуми у розв’язанні політичного конфлікту знову вилилися у вуличні погроми і розправи. Кинули країну в нову хвилю політичного протистояння, економічного падіння.

На цей раз вся повнота відповідальності лягає на тих, хто закликає прибувати зі зброєю на майдан, бити працівників правоохоронних органів, влаштовувати погроми і полювання за представниками інших політичних партій, які не поділяють екстремістські погляди і прагнуть мирного врегулювання конфлікту.

Укотре звертаємося до лідерів політичних партій і громадських об’єднань – схаменутися, не провокувати до пролиття невинної крові, шукати мирні шляхи подолання політичної кризи, поважаючи свою державу, свій народ.

Звертаємося до Президента України з вимогою забезпечити конституційний порядок, верховенство Закону, покликаного захистити український народ від політичного екстремізму, хаосу руйнування, мародерства.

Звертаємося до Верховної Ради України прискорити прийняття Закону про зняття недоторканності з народних депутатів, а також прискорити ухвалення законодавчих актів про реформування органів місцевого самоврядування.

Звертаємося до європейської спільноти не втручатися у внутрішні справи незалежної України, не загострювати і до того вкрай напружену ситуацію своїми необережними або категоричними висловлюваннями та коментарями, а навпаки сприяти об’єктивному висвітленню українських подій у світовому інформаційному просторі.

Звертаємося до громади – жителів Черкаської області. Як земляки великого гуманіста Тараса Шевченка, у переддень його великого ювілею, підтримати ініціативу Глави Держави щодо примирення, відновлення злагоди і стабільності на нашій рідній землі, об’єднати зусилля довкола ідеї збереження територіальної цілісності, суверенітету України.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

abuyz сказав:

Скотобазы

Вгору