Звенигородський сир та жашківське масло пустили до Казахстану

25 червня 2015, 10:29

1918

Обмеження на постачання м'ясо-молочних продуктів до Казахстану зняті для 8 підприємств України. Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, пише Діловий регіон.

Мінекономрозвитку України в рамках переговорів про вступ Казахстану до Світової організації торгівлі (СОТ) вдалося узгодити скасування тимчасових обмежень на ввезення на його територію молочної та м'ясної продукції восьми українських виробників і вже досягнуті домовленості про розширення цього списку ще на сім компаній, повідомляє відомство з посиланням на слова заступника міністра - торгового представника України Наталії Микольської.

У списку допущених на ринок Казахстану і двоє черкаських виробників – «Звенигородський сироробний комбінат» та «Жашківський маслозавод».

Мінекономрозвитку та Держветфітослужба продовжують роботу щодо зняття тимчасових обмежень казахстанською стороною на ввіз продукції інших українських підприємств. Зокрема, вже є домовленості про 7 підприємств, серед яких теж двоє черкаські - Канівська філія ТОВ «Клуб Сиру» та «Черкаська продовольча компанія».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору