Звенигородські школярі посадили дерева у пам’ять про загиблих випускників

05 травня 2024, 15:12

У Звенигородці цьогорічні випускники шкіл посадили дерева, присвятивши акцію загиблим захисникам. У відділі освіти кажуть, що в громаді не залишилося освітніх закладів, випускники яких би не загинули на війні.

Заклади освіти Звенигородської громади доєдналися до акції “Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь”. Стартувала вона напередодні Дня довкілля.

Начальник відділу освіти Звенигородської міської ради Лариса Кочерга, розповідаючи про заходи в межах громади, каже, що велика кількість цьогорічних випускників, до яких доєдналися й учні молодшого віку, вирішили присвятити посаджені дерева колишнім випускникам їхніх закладів, які віддали життя в нинішній війні.

"Це жахливо, але на сьогодні в Звенигородській громаді не залишилося навчальних закладів, випускники яких не загинули б від зброї російських окупантів. Тому нинішні випускники - діти війни, й садять дерева в пам’ять про загиблих. Про тих, хто ще зовсім недавно стояв з ними поряд на шкільних лінійках, навчався в тих же кабінетах. Лише усвідомте, що переважна більшість їх чотирнадцяти-шістнадцятирічних випускників й не пам’ятає, якою була Україна без війни. А тим більше цього не знають молодші школярі, які народилися після 2014 року", - сказала Лариса Кочерга.

Також начальниця відділу освіти розповідає, що кожному з ліцеїв та гімназій в ці дні облаштували куточки пам’яті з портретами загиблих випускників.

За інформацією Звенигородської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору