Звенигородські міграційники примусово видворять з країни громадянина Вірменії

31 травня 2024, 10:28

У Звенигородці міграційники виявили громадянина Вірменії, який незаконно перебував на території України. Чоловік кілька разів намагався легалізуватися, проте отримував відмову.

До 28 червня 2024 року міграційники зобов’язали виїхати з України 42-річного громадянина Республіки Вірменія. Іноземця виявили працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС під час відпрацювань у середмісті Звенигородки.

Перевірками встановлено, що громадянин Вірменії у липні 2022 року звертався до міграційної служби із заявою про оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні, проте через відсутність підстав йому було відмовлено. У травні цього року іноземець мав намір продовжити строк перебування в Україні, проте і цього разу отримав рішення про відмову. А по закінченню дозволеного строку перебування – з України не виїхав.

За порушення міграційних правил громадянин Вірменії поніс адміністративну відповідальність, передбачену ч. 2 ст. 203 КУпАП, та сплатив штраф. Відповідно до ухваленого рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни зобов’язався повернутися додому у встановлений міграційниками строк.

За інформацією Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору