Звенигородські лісівники отримали подяки за допомогу Збройним силам України

15 червня 2016, 07:35

1 (1)

Початок червня для звенигородських лісівників ознаменувався приємною кореспонденцією – на адресу підприємства та його директора Анатолія Проценка надійшли подяки за допомогу Збройним силам України.

Першу Подяку звенигородські лісівники отримали від особового складу військової частини А1744 та її командира Олександра Тимошенка. "Висловлюємо щиросердечні слова вдячності за вагомий внесок у підтримку нашого батальйону та Збройних сил України загалом у високій бойовій готовності", – йдеться у документі.

Ще одна Подяка надійшла від ГО "Відокремлений підрозділ Самооборони Майдану Черкаської області" м. Ватутіне та Спілки ветеранів АТО й волонтерів Ватутінської громади за постійну допомогу Збройним силам України та підтримку волонтерського руху.

– Роботу в напрямку допомоги нашим військовослужбовцям та волонтерам здійснюємо з перших днів АТО, – зазначив директор Звенигородського лісгоспу Анатолій Проценко. – Йдеться про майбутнє нашої держави та про відновлення миру на сході, тож ми не стоїмо осторонь і постійно надаємо посильну допомогу Збройним силам України.

2 (1)

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору