Звання «Матір-героїня» присвоїли трьом жителькам Черкаського району

10 січня 2016, 16:27

1452112243_maty-geroyinya

До когорти матерів-героїнь доєдналися ще троє багатодітних матерів із Червоної Слободи, Сагунівки та Білозір’я. Посвідчення та нагрудний знак відповідно до Указу Президента України їм вручили Костянтин Омаргалієв та його заступник Петро Коренюк, інформують у Черкаській РДА.

Нагороди удостоїлись матері, що виховали п’ять і більше дітей. Так, у сім’ї Бєляєвих із Сагунівки виховують семеро дітей. Найстаршому сину Павлу 21 рік, а найменшій доньці Надії – три. Ауріка та Василь Вишемірські із Червоної Слободи зростили п’ятеро дітей – троє доньок та двох синів. Вже й трирічна онука Олівія підростає. Найстаршою серед цих матерів-героїнь стала 84-річна Ганна Симонівна Вознюк.

Щиру вдячність матерям за їхній особистий внесок у зразкове виховання дітей висловив очільник району Костянтин Омаргалієв. Він також побажав їм наснаги, міцного здоров’я, сімейного затишку, здійснення усіх мрій і задумів та довгих років життя.

Удостоєні звання «Мати-героїня» жінки через управління праці та соціального захисту населення отримають передбачену чинним законодавством одноразову винагороду. Самі ж матері в один голос заявили, що хочуть зараз в нагороду лише одне – мир та спокій в державі, про що й моляться щоденно.

Коментарі

Вгору