Золотоніські “тимурівці” і “добровольці” зібрали для бійців АТО 12 тисяч

16 грудня 2014, 20:20

405Волонтерські загони «Тимурівець» та «Добротворець» Гельмязівської школи зібрали для допомоги воїнам АТО 11 700 грн. Крім того, школярі передали у зону проведення антитерористичної операції 6 упаковок консервів, 76 банок згущеного молока, засоби гігієни, 1600 кг овочів, одяг, пилки, лопати, сокири, а також виготовили 98 оберегів і відправили сотні листів та малюнків на схід країни та госпіталі.

Загалом під опікою волонтерських загонів – 9 ветеранів Великої Вітчизняної війни, 13 воїнів-афганців, 41 ветеран педагогічної праці, 21 ліквідатор аварії на ЧАЕС, 2 сім’ї переселенців з чорнобильської зони, 8 учасників АТО і їхні сім’ї, 20 одиноких людей. До волонтерських загонів залучено дітей з 2-11 класів. Щороку в школі відбуваються численні акції підтримки та пам’яті: «Ветеран живе поруч», «Голодомор. Пам’ятаємо», «Голуб миру», «Стіна миру», «Допоможемо другові» та багато інших. Проте нині найбільш актуальною є акція «Милосердя» та «Підтримаємо нашу армію».

– Із нашого села 8 захисників Вітчизни перебувають в зоні АТО і ми намагаємося підтримувати їх духовно та матеріально, – говорить командир волонтерського загону Альбіна Шадловська. – Щоб підняти нашим воїнам настрій та дух, ми відсилаємо їм малюнки та листи. А нещодавно добровольцем Олексієм Усатенком ми передали український прапор з найщирішими побажаннями нашим воїнам. Тож не треба бути байдужими, а допомагати всім, чим можете.

За інформацією пресслужби ОДА

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору