Одарич просить Яценюка врятувати Черкаси від темряви (документ)

16 грудня 2014, 19:37

210680_1

Міський голова Черкас Сергій Одарич звернувся до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням втрутитися в ситуацію з відключенням електропостачання. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні на вимогу Уряду обмеження електроспоживання відбувається в режимі аварійних відключень. Режим аварійних відключень не дасть змоги проводити відключення за погодженим часовим графіком, в результаті чого зупиняються ліфти, в яких перебувають люди, мешканці не можуть спланувати час приготування їжі тощо. Зупиняються виробництва. Щодня по кілька разів на день вимикають одних і тих самих споживачів (і підприємства, і помешкання). При цьому зовсім не вимикають інших - 75-80%.

Вам, як керівникові Уряду, достеменно відомо, що проблему дефіциту електроенергії не вдасться вирішити протягом найближчих днів. І навіть тижнів. Обмеження електропостачання відбуватимуться щодня на один і той же обсяг, - йдеться у зверненні.

Тому міський голова Черкас  пропонує прем'єр-міністру України запровадити систему віяльних відключень.

- Таким чином відключення конкретного споживача триватиме не більше двох годин на добу, в один і той же час. Відключення будуть застосовані до всіх споживачів (за винятком життєво важливих об'єктів). Про графік таких відключень можна буде поінформувати промислові та комерційні структури, власників домоволодінь. Це дозволить підприємствам планувати свій робочий цикл, а громадянам свій побут, - зазначає він.

 

 

10250227_801791739886859_5068754796396361339_n

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору