Золотоніська поетеса отримала спеціальну відзнаку “Коронації слова”

10 червня 2014, 13:24

 

На церемонії нагородження міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова – 2014″, котра відбулась у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України у Києві та транслювалась на Першому національному, одну з нагород отримала Наталія Бонь із Золотоноші, інформує "Золотоноша-онлайн". 

За інформацією оргкомітету конкурсу, поетеса отримала спеціальну відзнаку за найгумористичніший дитячий вірш. Колишня працівниця міського Будинку культури, Будинку школяра та газети “Златокрай”, член черкаської літературної студії імені Василя Симоненка представила на розгляд журі твір “Хто загубився”.

Цьогорічний успіх – не перший крок “Коронацією слова” від Наталії. У 2011 році вона стала дипломантом конкурсу у номінації “Пісенна лірика про кохання” написавши вірш “Осінній романс”.

“Коронація слова” — міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Проект Тетяни та Юрія Логушів. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

Конкурс відкрив для широкого кола читачів понад 250 авторів, серед яких імена Ірен Роздобудько, Марини Гримич, Анни Хоми, Олександра Вільчинського, Наталки Очкур, Марини Мєдникової, Андрія Кокотюхи, Василя Шкляра.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору