Знову “двійка”: депутати вдруге визнали роботу Давиденка незадовільною

19 квітня 2017, 13:54

На сесії Черкаської міської ради депутати заслухали звіт начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Олександра Давиденка, роботу якого на попередній сесії депутати називали незадовільною. Сьогодні він прозвітував про боротьбу зі стихійною торгівлею та незаконними МАФами. Натомість міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сказав, що шкодує про підписаний із Давиденком трудовий договір.

Передусім Олександр Давиденко нагадав, що складати протоколи на стихійників мають правоохоронці, і як приклад навів торішню боротьбу зі стихійною торгівлею на площі 700-річчя.

- У 2016 році ми працювали на площі 700-річчя разом із поліцією. Спільними зусиллями зараз площа чиста. Торговці перейшли на територію комунального ринку, що неподалік, - нагадав Давиденко.

Водночас його виступ депутатів не задовольнив, у них виникло чимало питань до посадовця. Зокрема, депутат Андрій Куча запитав, коли будуть прибрані з бульвару Шевченка всі біг-борди, адже таке рішення нещодавно було прийнято виконавчим комітетами міськради. На що Давиденко зауважив, що перед демонтажем необхідно зробити акт обстеження і це варто здійснювати разом із власником бордів. Водночас, коли саме будуть прибрані борди, Давиденко не уточнив.

- У нього як завжди тисяча причин, - зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він повідомив, що казав Давиденку, аби той написав заяву на звільнення, але посадовець не хоче цього робити.

У свою чергу, депутат Павло Карась нагадав Олександру Давиденку його нещодавно інтерв'ю ЗМІ.

- Ви в спілкуванні зі ЗМІ озвучили, що всі депутати мають кіоски, біг-борди. Скажіть, які кіоски є у мене? - обурився Павло Карась. - Ви не базарна баба, ви -посадова особа. Якщо ці кіоски є, то надайте списки депутатів і кіосків.

Водночас Давиденко зауважив, що він не мав на увазі всіх депутатів, а його слова вирвали з контексту.

- Ви бачите, що депутати вас не сприймають. Не можна однією рукою займатися бізнесом, а іншою служити державі, - також обурився міський голова. - Невідомо чим займались інспектори. І я глибоко шкодую, що підписав з вами трудовий договір,  це я кажу при всіх. Якщо Давиденко має мужність, то напише заяву на звільнення, якщо ні - то буде службова перевірка.

Вступитися за інспекцію спробував заступник міського голови Геннадій Шевченко. Він зауважив, що дуже важко знайти людину, яка боротиметься за благоустрій у місті.

- Не хотілося, щоб на всю інспекцію ставили тавро. Можливо, потрібно оновити структуру. Так, в інших містах завдяки інспекції наповнюється бюджет. Ми вважали, що керівник спроможний реорганізувати цю структуру, - переконаний Геннадій Шевченко.

У результаті, заслухавши звіту Давиденка, депутати вдруге визнали його роботу незадовільною.

 

Коментарі

Вгору