Змусили зізнатися: ймовірний убивця тальнівських валютників звинувачує поліцію у тиску

09 листопада 2022, 15:42

Підозрюваний у вбивстві двох валютників із Тального не визнає своєї провини. 8 листопада у Шполі відбулося чергове судове засідання, на якому чоловік заперечував свою причетність до скоєного та звинуватив правоохоронців у примусі до попереднього зізнання.

Про це в коментарі для "Про все" розповіла дружина одного із жертв Людмила Чепелівська.

"Все, що він казав на суді, не вкладається в голову, - обурюється Людмила.  – Убивств він не визнає. Несе якісь нісенітниці. Я думала, що за увесь цей час в людини з’явиться хоч якесь каяття. Каже, Анатолія Чепелівського в день зникнення взагалі не бачив. А Олега Стукана бачив тільки зранку. Те, що він казав спочатку і те, що зараз – кардинально відрізняється. Поводить зухвало себе. Почав говорити, що правоохоронці його мучили, вибиваючи зізнання. Нібито надали листок із цим зізнанням і він з нього читав".

Жінка запевняє, що з матеріалів справи зникли відеодокази.

"Коли пропадають докази, вбивця поводить себе зухвало, - каже Чепелівська.– Він знав, що було відео, коли він вивозив тіло Олега. Але воно тепер зникло. Також він заперечує, що був винен гроші. Нібито ще за місяць перед вбивством віддав гроші Олегу. Мовляв, не було мотиву для злочину. Те ж саме говорить і про Анатолія".

У прокуратурі кажуть, що всі наявні докази будуть досліджені.

"Прокурор долучив всі докази, які були зібрані під час досудового розслідування, в тому числі і відеоматеріали, - коментує речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик. - Водночас потерпіла повідомила, що є ще відео, які можуть бути використані як доказ. Потерпілій прокурор роз’яснив процедуру долучення цього відео, тобто воно буде досліджено в ході подальшого судового розгляду".

Нагадаємо, 16 червня минулого року 54-річний Олег Стукан пішов у справах і не повернувся. Наступного дня його знайшли вбитим у багажнику власної автівки. 19 червня правоохоронці затримали ймовірного убивцю. 23 червня, біля будинку підозрюваного, поліцейські витягнули з каналізаційного колектора муміфіковане тіло іншого валютника з Тального Анатолія Чепелівського. Останній зник майже 5 років тому. Мотивом обох убивств нібито стали гроші.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору