Змінили таблетки та телевізор на спорт і кросівки: у Черкасах діє секція аеробіки для пенсіонерів (відео)

05 лютого 2019, 14:42

Черкаські пенсіонери оголосили бойкот таблеткам, зморшкам та старінню та подалися на курси танцювальної аеробіки. Там пенсіонери опановують гнучкість, рухливість та покращують координацію рухів. Наймолодшій спортсменці у групі лише 60 років. Про рецепт другої молодості дізнавалися журналісти "ВІККА-новин".

Колишня гімнастка Ірина Кирилова змушує всіх своїх підопічних забути про вік. 59-річна тренерка самотужки розробила програму занять для пенсіонерів.

- Елементи українських танців вставляємо в програму, латини, "ча-ча-ча" та самби. Зазвичай,  у нас на занятті буває 35-37 осіб. Пенсіонери в результаті наших занять молодшають однозначно. Багато хто скидає зайву вагу, - розповідає тренерка.

Група танцювальної аеробіки налічує майже 40 відвідувачів віком від 60 до 85 років. Працюють в залі пенсіонери двічі на тиждень і здебільшого під сучасні музичні хіти.

Ольга сказав:

Странно, почему такая интересная и нужная информация для многих не заканчивается адресом и телефоном, где проводят таких занятия, сколько стоит абонемент? Какая-то “недоинформация”. А так – мы только и сделает, что порадуемся за тех, кто попал на эти уроки аэробики.

Людмила сказав:

Дуже гарно і цікаво. Але не надано повної інформації, де проходить це заняття, куди можно звернутися.

Вгору