Злови лиходія і розбагатій з Victorian Villain

18 лютого 2016, 09:20

онлайн казино

Скільки у світі існує різних професій та спеціальностей? Фахівці стверджують, що їх кількість перевищує 40 тисяч. Якісь із них вважаються складними, а деякі навпаки здаються легкими. Однією з найважчих професій вважають професію слідчого поліції. І дійсно, мало хто зможе сказати, що ця робота з простих. Якщо у сучасному світі існує багато технічних можливостей, які допомагають слідчим, то раніше доводилося покладатися лише на власну інтуїцію. Тільки уявіть складність цієї роботи наприклад у вікторіанську епоху в Великій Британії! Ці буремні та захоплюючі часи настільки зацікавили розробників компанії Microgaming, що вони вирішили увічнити цю тему в новій сучасній грі.

Рушаючи вулицями Лондона вікторіанської епохи, ви станете слідчим Скотланд-Ярда, приймете участь у затриманні підлих лиходіїв та зустрінете багато скарбів на своєму шляху. Вам доведеться знайти докази, які допоможуть напасти на слід таємничого і невловимого злочинця, якого ще нікому не вдавалося побачити. Лише зрідка люди помічали темний і згорблений силует, який швидко танув в туманній імлі вузьких і звивистих лондонських вуличок. Вперед! І вдача буде на вашому боці.

З чарівних персонажів і навантажень бонусів, ця гра є пригода нон-стоп. Ігровий автомат має неймовірну графічну частину, над якою сповна потрудилися фахівці. Не поступається графіці й звуковий супровід, наповнений звуками нічного Лондона часів вікторіанської епохи. Для стовідсоткової можливості виграшу для гравців передбачені бонусні раунді. Тут слід проявити кмітливість і знайти заховані предмети, в кімнаті, які можуть послужити доказами.

Слоти Victorian Villain подарують вам справжнє задоволення від гри, в якій не потрібно авторизуватися, а грати  - абсолютно безкоштовно. Дізнайтесь більше про гру та інші новинки на http://igrovie-avtomati-igrat-besplatno.com


Поділитись

Коментарі

Вгору