Зірковий черкащанин переспівав хіт Винника (відео)

07 березня 2019, 23:01

Зірковий черкащанин переспівав хіт Винника (відео)

В ефірі шоу "Дивовижні люди" ведучий проекту Олександр Скічко заспівав одну з найпопулярніших пісень Олега Винника, а герой проекту здивував несподіваним виконанням хіта "Ніно" задом наперед. Про це йдеться на сайті "Сегодня".

Одним з учасників другого ефіру шоу "Дивовижні люди" став унікальний "людина-реверс" Дмитро Куценко, який здатний перевертати слова, як магнітофон - він навчився співати задом наперед тисячі пісень. В рамках завдання зіркові експерти загадували композиції українських артистів, які герой повинен був виконати в реверсному порядку.

Маша Єфросиніна побажала, щоб Дмитро заспівав задом наперед мегапопулярну композицію Олега Винника "Ніно".

Зірковий черкащанин переспівав хіт Винника (відео)

- Одного разу я обняла Олега Винника в одному шоу, після цього до мене на вулиці підійшла жінка і сказала: «Вибачте, будь ласка, ви мені не дуже цікаві, але вас обіймав Винник. Можна я до вас притулюся?» Тому я загадала нашому герою хіт «Ніно», - зазначила Маша Єфросиніна.

Маша співати відмовилася, тому виконати цю композицію вирішив Олександр Скічко. Під акомпанемент рояля ведучий проекту представив нову версію гучного хіта.

- Це найщасливіший момент у моєму житті, - прокоментував свій виступ ведучий. Водночас експерти зауважили, що в Олександра хороші вокальні дані.

Поділитись

Коментарі

Вгору