Зіркова черкащанка розповіла про свої комплекси

02 травня 2019, 23:03

Зіркова черкащанка розповіла про свої комплекси

Психолог із Черкащини, а нині вже двічі мама, Наталія Холоденко не стала винятком, і також має свої комплекси. У програмі "Світське життя" вона розповіла, чого раніше соромилася найбільше, інформує "tv.ua".

Як з'ясувалося, це саме ті частини тіла, які зараз жінка вважає своїми принадами.

- Мої очі - вони ж були більші, ніж у всіх дівчаток в школі, - зізналася Наталія. - А це ж очі - ну як ти їх сховаєш? Я навіть спеціально тренувалася трохи їх прищулювати. Груди - просто вирок, раніше ніколи не випинала, соромилася. А все вульгарні жарти як хлопчиків, так і дівчаток. Я спеціально сутулилася півжиття, щоб її приховати.

Зіркова черкащанка розповіла про свої комплекси

Також Наталія розповіла, що її тато переживав і через волосся доньки. Мовляв, через них її вважатимуть єврейкою. І після того, як Холоденко їх один раз вирівняла, батько попросив ходити тільки з такою зачіскою.

Нагадаємо, що нещодавно психолог відвідала "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою", де з'явилася в обтислій червоній сукні з відвертим декольте, зверху якої накинула хутряне болеро, й в чорних туфлях на платформі.

Ми запитали у Наталії, що вона придбала з одягу після схуднення. Холоденко зізналася, що не купує нових речей, а вшиває старі.

Читайте такожЗіркова черкащанка здивувала фанатів грою на бандурі.

Поділитись

Коментарі

Вгору