Зі Сміли в АТО поїхав “Шершень” (фото)

10 вересня 2015, 21:50

1

Віднині смілянські “Шершні” стримуватимуть противника у зоні АТО. Малюнок створено вчителем образотворчого мистецтва гімназії ім.В.Т.Сенатора Вікторією Варавою. Все літо вона допомагала волонтерам, розмальовуючи техніку і діжки для води, які відправлялися бійцям, аби підтримати їх бойовий дух. Талант вчительки став великою моральною допомогою для смілян, що боронять східні кордони України.

Вперше Вікторія Миколаївна ініціювала розфарбування машини з учнями початкової школи. Готувались до цього, як до знаменного дня, адже розуміли, що кожен дитячий малюночок емоційно впливає на настрій бійців. Потім все літо вчителька-художниця провела з волонтерами, допомагаючи їм у маскуванні фарбами машин і створенні малюнків. Так на бойових машинах з’явився “Шершень”. Його зображення означає силу, міць і бойовий дух наших бійців.

2

 

Військовослужбовцям і волонтерам настільки сподобалася ідея, що було розроблено спеціальний знак “Шершень” на клейкій основі, який тепер вручатиметься смілянам, які відстоюють незалежність України.

3

Перший такий знак отримав учитель фізичного виховання гімназії Володимир Миколайович Гончаренко, який уже більше півроку виконує свій громадянський обов’язок у зоні АТО і прибув у Смілу в короткотермінову відпустку. Учні буквально завалили його квітами 1 вересня і, проводжаючи на передову, бажали швидкого повернення живим та неушкодженим, обіцяли чекати на урок. Тож перший “Шершень” уже вирушив у зону АТО. А гімназисти зі своєю вчителькою Вікторією Миколаївною працюють над новими художніми образами, інформують на сайті Смілянської гімназії ім. В.Т. Сенатора.

4

Поділитись

Коментарі

Вгору