Живі мерці, вампіри й відьми безкоштовно здавали кров у Черкасах

31 жовтня 2020, 21:20

Живі мерці, вампіри й відьми безкоштовно здавали кров у Черкасах. Перевтілитися в такі образи донори вирішили напередодні свята Геловіна. Зі слів одного із них Андрія Швецова, так хочуть популяризувати цю справу серед молоді.

Про це повідомляє "Суспільне Черкаси".

Вікна Центру прикрасили павутинням, підвіконня - гарбузами. Окрім звичайного чаю донорам сьогодні пропонували ще й заварний каркаде в пакеті для донації. Халати медсестер також пройшли "доопрацювання" - на них з'явилися плями крові. Медсестра Олександра Цапенко розповідає, що все це - бутафорія.

- Це звичайна фарба. Справжньої крові не було, чесно. Жоден донор не постраждав, - стверджує медсестра.

Живі мерці, вампіри й відьми безкоштовно здавали кров у Черкасах

28-річний черкасець Андрій Швецов прийшов в образі живого мерця. Костюм у нього "оздоблений" серцем, приєднаним до катеторів та купою павуків по всьому тілі. Чоловік розповідає, що грим наносила дружина, а образ придумав сам ще тоді, коли займався художньою самодіяльністю в технікумі.

Живі мерці, вампіри й відьми безкоштовно здавали кров у Черкасах

Хлопець здавав кров уже понад 40 разів. А свято Геловіна вважає гарною можливістю зробити це ще раз.

Донорка Надія Атаманенко сьогодні здавала тромбоконцентрат. Дівчина зазначає, що для доброї справи підійде будь-який день. Але цьогорічний Геловін їй точно запам’ятається.

Живі мерці

- Мало таких маскарадів зараз, тому це класний приклад – прийти переодягнутися і допомогти, чим можеш, - розповідає Надія.

Нагадаємо, журналісти "Про все" з'ясували, чи справляються працівники "екстренки" з понад 700 викликами за добу, коли більшість із них - пов'язані з коронавірусом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору