Житло в кредит у новобудові стає реальністю для містян-клієнтів ПриватБанку

30 липня 2018, 16:57

Придбання житла в кредит стає доступним для черкащан. Нова іпотечна програма «Житло в кредит» від ПриватБанку дозволяє клієнтам придбати, зі значно зниженими відсотками та на прозорих умовах, помешкання не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло.

Питання придбання житла для черкасців актуальне. Купуючи квартиру на первинному ринку у забудовника  покупець знижує ризики, адже квартира не має ніяких “історій”, відповідно і відсутні ризики придбати квартиру, яка має борги чи якісь спірні юридичні моменти з власниками. Окрім того, такі будинки мають нові комунікації, які прослужать багато років. Додатковими перевагами є те, що придбати квартиру в новобудові в кредит можна на умовах, кращих  за ті, які пропонуються при купівлі оселі на вторинному ринку.

Так у Черкасах ПриватБанк досяг домовленості про кредитування первинного ринку нерухомості з провідним забудовником Черкащини ПП «Надія». Наразі для кредитування відкритий 15-поверховий житловий будинок у мікрорайоні Митниця по вулиці Героїв Дніпра, 7/1.

- Будинок – цегляний, утеплений мінераловатними плитами та оздоблений декоративною штукатуркою, а покрівля виконана із сучасних якісних матеріалів, - розповідає начальник виробничо-технічного відділу ПП "Надія" Віктор Московченко. Лоджії і балкони засклені, вікна металопластикові з двокамерними склопакетами. В квартирах зроблена первинна стяжка підлоги й штукатурка цегляних стін, що є дуже зручним для новоселів. Неподалік розташовані дві школи, дитячий садочок, відділення ПриватБанку, магазин MOLLI, DNIPRO PLAZA, кав’ярня, ресторан, спа-салон. Частина квартир виходить вікнами на Дніпро. Є вільні дво- та трьокімнатні квартири. Ступінь готовності будинку - 100%.

Поруч з будинком будується поле для міні-футболу зі штучним покриттям, освітленням й трибунами для глядачів та пішохідна алея, яка з'єднає вул. Героїв Дніпра з вул. Припортовою, що забезпечить додатковий комфорт для новоселів.

До купівлі доступні двокімнатні квартири площею 75,8-79,2 кв.м. та трьокімнатні квартири площею 99,3-100,1 кв.м. Вартість за квадратний метр квартири в будинку однакова для будь-якої площі та становить 11 тисяч гривень.

- Тим, хто має бажання стати власником квартири, але ще не накопичив потрібної суми, є сенс оформити кредит, – вважає керівник напрямку споживчого кредитування Черкаської філії Володимир Ридван. – Якщо сім’я позичальника має стабільний дохід й готова повертати щомісяця певну суму, ПриватБанк пропонує новий і досить вигідний варіант іпотечного кредиту. При внесенні авансу у розмірі 25 відсотків вартості житла, клієнт отримує кредит на строк до 20 років у сумі від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень. Якщо клієнт має можливість щомісяця вносити суму, більшу від регулярного платежу, то він може погасити кредит достроково. Таким чином зменшиться не лише термін, а й сума переплати.

Кредит може взяти будь-який резидент України або фізична особа-підприємець.  Перевагою для клієнта є мінімальний пакет документів, що необхідні для підписання угоди та надзвичайно швидке прийняття рішення. Ставка за кредитом на нове житло становить 17,9% та є фіксованою протягом усього терміну договору. Консультацію щодо необхідних документів можна отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

Консультації щодо новобудови за адресою Героїв Дніпра, 7/1 можна отримати у відділі продажів ПП «Надія» за телефонами: (0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250. Крім зазначеного будинку, забудовник пропонує до продажу квартири ще в семи новобудовах в різних районах міста Черкаси. (Ліц. Держ. арх-буд. інсп. Укр. 15.03.2017р., наказ № 11-Л, Р3 2013035541).

Консультації щодо банківського кредитування житла можна отримати за телефонами:

067 470 43 78 (Володимир)  та 068 635 36 63 (Анастасія).

ПриватБанк (Ліц. НБУ № 22 від 05.10.2011 р)

Вгору