За допомогою “лабіринту можливостей” черкасців навчають, як не потрапити в рабство

30 липня 2018, 17:33
черкасців навчають, як не потрапити в рабство

Фото: Про все

30 липня оголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день по всій Україні відбуваються заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

У Черкасах сьогодні цей захід відбувся в ігровій форму. На Соборній площі облаштували "лабіринт можливостей" пройшовши який, можна дізнатися про всі ризики й небезпеки, що чекають тих, хто відважився шукати роботу за кордоном.

черкасців навчають, як не потрапити в рабство

Фото: Про все

Кожен, хто проходить його може вийти з лабіринту через декілька виходів. Але лише один з них призначено для тих, хто вирішив всі завдання правильно. На інших виходах учасникам пояснюють, де саме вони припустилися помилки і що не потрібно робити, щоб не втрапити в халепу за кордоном.

черкасців навчають, як не потрапити в рабство

фото: Про все

Водночас всіх гравців та глядачів консультують працівники поліції та соціальних служб на предмет того, що потрібно робити, щоб не потрапити в трудове або інше рабство та що робити, щоб вийти з неприємної ситуації.

Вгору