![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2025/02/reshitka.jpg)
Кам'янчанину, який спробував ухилитися від мобілізації, доведеться відсидіти 3 роки у в'язниці. Чоловік сам виховує неповнолітню дитину та має матір з невиліковною хворобою. Проте відстрочки у нього не було.
У червні 2023 року чоловік отримав повістку й мав прибути на відправку до ТЦК, але не зробив цього. Тоді Кам'янський суд визнав його винним, але призначив умовний термін покарання. Проте прокуратура не погодилась з цим і подала апеляцію.
Черкаський апеляційний суд зазначив, що суд першої інстанції, ухвалюючи рішення, не взяв до уваги наявність сестри в обвинуваченого, яка також може доглядати за матір'ю. Також він не може отримати відстрочку як батько-одинак, адже в дитини є мати, яка виїхала за кордон невдовзі після отримання обвинуваченим повістки від ТЦК.
Враховуючи цю інформацію, 4 лютого цього року суд виніс новий вирок - 3 роки у в'язниці.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
А , 4-рази ухилянта зелі-бобу так осудити слабо? Війна для робітників(кріпаків).
ТЦКака й москаляка ,
Вже однакові, як ср@ка.
Запоребречні чортяки,
Й тецекуни фашияки…