Жителі ста черкаських висоток не оплачуватимуть тепло за вісім днів

03 листопада 2014, 12:45

0ac3c30b52cc673c47c8f06e4a24e671_L

Жителі близько 100 висоток у Південно-Західному районі Черкас не оплачуватимуть неякісно надане «Черкаською ТЕЦ» теплопостачання. Про це заявив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, пише Вечірка

—   Мене узагалі турбує ситуація з ТЕЦ. З 23 по 31 жовтня були відсутні належні параметри тиску та температури теплоносія Черкаської ТЕЦ. У наслідок ми почали масово отримувати скарги від жителів Південно-Західного району. У цьому мікрорайоні неналежну якість опалення отримало близько ста багатоквартирних будинків. Коли комісія із представниками ТЕЦ та служби утримання будинків проїхала по 23 будинках, то з’ясувала, що температура теплоносія, що подавався сюди не перевищувала 42-50 градусів, — розповідає Олександр Радуцький.

За словами секретаря Черкаської міськради, мерія має акти, які підтверджують, що люди дійсно не отримали якісну послугу. Відтак департамент житлово-комунального комплексу Черкаського міськвиконкому вже підготував звернення до «Черкаської ТЕЦ». У мерії добиватимуться, щоб жителі цих будинків не оплачуватимуть підприємству теплопостачання протягом восьми днів. У такий спосіб у мерії планують навчити комунальників якісно та добросовісно працювати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору