Черкаський гурт збирає гроші на поїздку за кордон

03 листопада 2014, 12:18

91dfeb12acbf00f93c0a11b0a5c9ed53

Черкаський гурт «Буднітай» отримав запрошення на різдвяний фестиваль у Братиславі, що проходитиме у грудні 2014 року. Гурт зібрали більшу частину коштів, але потребують підтримки, йдеться на сайті гурту.

«Ми впевнені, що у такі важкі часи, які мужньо переживає наша країна, поширення української пісні та нашої культури в цілому у світовій спільноті, є дійсно святою справою. Тому звертаємось до вас з проханням підтримати наш проект та допомогти реалізувати цю мету. «Буднітай» - це не комерційний проект. Ми навіть не отримуємо зарплатню. Ми самостійно шукаємо кошти на кожну поїздку. Нам допомогли зібрати майже всю суму для поїздки. І щоб Україна змогла гідно представити себе на Міжнародному хоровому різдвяному фестивалі-конкурсі у Братиславі, потрібно знайти лише 5 000 гривень на оплату проїзду. Ми віримо у вашу небайдужість, і заздалегідь вдячні за будь-який, навіть невеличкий внесок. Бо разом – ми сила. Слава Україні!» - говорить солістка гурту.

Буднітай - це божество, що пробуджує людей, коли настає найголовніший момент у житті. Невипадково, жіночий вокальний гурт «Буднітай» відкриває в людях щирі почуття.

Дівчата співають у жанрі а капелла (без супроводу інструментів), і вже відомі за кордоном де гідно представляють нашу державу. Їх запрошують на етнічні та джазові фестивалі в Україні та за її межами.

Так, в 2013 році гурт щодня, протягом чотирьох місяців тренувався, щоб вирушити на фестиваль «Різдвяна Прага». Вони перемогли! Журі так захопила українська пісня, що вони аплодували зі сльозами на очах, йдеться на сайті гурту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору