Жителі села на Черкащині образилися на столичних телевізійників

19 листопада 2015, 19:41

nlpT8KnPJzgЖителі села Богуславець, що на Золотоніщині, образилися на телевізійний проект „Хата на тата”. 

Про це інформує спільнота Золотоноша INFO ВКонтакті.

«Хата на тата» - цікава програма на каналі СТБ, яку люблять і дивляться мільйони українців. Буквально за лічені дні ледачі самозакохані татусі перетворюються на працьовитих і турботливих. Так думали і в нашому невеличкому селі Богуславець, допоки влітку до нас не завітало телебачення, аби зняти передачу про наших односельців Мішенкових. Цілий місяць тривали зйомки. Знімали Будинок культури, вокальний ансамбль, Свято-Стрітенський храм і богослужіння в ньому, конкурс косарів, природу, річку. Село з нетерпінням чекало виходу програми в ефір довгих 4 місяці. Дочекалося. Спочатку оніміло, а потім загуло. І якби ж тільки село. Посипалися повідомлення в Інтернет, на електронну пошту, не вгавали телефони. Обурювалися, вражені кількістю брехні і бруду, родичі, друзі, однокласники, знайомі – всі, хто знає цю порядну і віруючу родину. У Слави Мішенкова золоті руки. Здається, немає такої роботи, яку б він не міг зробить. Все село зверталося до нього за допомогою, і нікому він не відмовив. А у програмі що? Ледар, котрий не вміє говорити ніяк, лише з матом!

Режисери і сценаристи так змонтували передачу, щоб продемонструвати на всю країну, як вони вміють перевиховувати героїв. А те, як батько дбає про своїх діток, як тяжко працює для їхнього блага, як організовує дозвілля для них, поїздки до парків з дитячими атракціонами у Золотоноші та Черкасах, лишилося за кадром. Те, що ця родина бере участь у художній самодіяльності, співає у церковному хорі нікому не цікаво? Може, тому так довго і вчаться на режисерів та сценаристів, щоб все перевертати з ніг на голову, щоб дужче очорнити людей?

Хочемо низько вклонитися нашому батюшці, отцю Олександру, який підтримував Славка весь час, коли знімальна група доводила його до нервового зриву, не дозволяв вдосвіта будити дітей для «гарячої» картинки. Мабуть, за це і поплатився. Це ж треба так знеславити ще й священика, немов обпаплюженої родини їм замало!

Шановні читачі! Перш, ніж взяти участь у якомусь шоу, гарненько подумайте! Щоб не трапилося як з нашими односельцями. Хвилина слави не варта завданої моральної шкоди і підірваної репутації.

Жителі Богуславця - Вікторія Грабина, Людмила Головка, Марія Сім’яниста та ін.”, - написали жителі села.

Поділитись

Коментарі

Вгору