Жителі села Лозівок ще й досі усувають наслідки липневого буревію (відео)

30 листопада 2017, 17:08

Жителі села Лозівок й досі усувають наслідки буревію, що пронісся Черкащиною 1 липня. Тоді, від негоди постраждали 6 районів області. Влада обіцяла виділити для проведення аварійно-будівельних робіт більше 9 млн гривень, втім потерпілі від стихії їх так і не отримали, інформує ЧСН.

У Лозівку, буревій, що пронісся черкащиною 1 липня, позносив дахи будинків, потрощив вікна, викорчував дерева. Черкащина ще декілька днів оговтувалась після стихії, влада обіцяла фінансово допомогти жителям сіл, чиї будівлі постаждали. Проте й досі, жителі села Лозівок цих грошей не дочекалися.

Місцева птахофабрика допомогла мешканцям села із шифером, проте він вже був у використанні і протікає, але вибору не було, адже дощ заливав будинок, розповідає Людмила Запорожець. Каже, лиха наробила стихія на 25 тисяч гривень.

Від буревію постраждала майже половина жителів села. Сильний вітер зривав покрівлі і розкидав вулицями. До цього часу мешканці Лозівка збирають шматки шиферу на своїх городах.

4 жовтня кабінет міністрів України видав розпорядження про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт на об’єктах соціальної сфери, пошкоджених стихією 1 липня 2017. Втім, жителі Лозівка, чекають на них і досі. На наступний день після негоди спец.комісія зібрала дані усіх постраждалих і передала до черкаської державної адміністрації, говорить сільський голова Григорій Приходько.

Чекають на гроші для відшкодування із резервного фонду і у Черкаській райдержадміністрації.

Постраждалі від буревію жителі села все ж сподіваються, отримати компенсацію до Нового року.

Вгору