Жителі Митниці вимагають демонтувати скандальний МАФ, який збирає безхатьків (фото)

24 квітня 2015, 22:40

160-424x318

Близько півсотні мешканців будинків, що на вулиці Сержанта Смірнова в Черкасах, учора ввечері зустрілися із власником пункту прийому склотари і макулатури, щоб висловити протест проти забудови, інформують Новини Черкащини.

– Із самого ранку тут постійне брязкання пляшок, збираються бомжі, ходять в туалет під вікнами, ідуть на дитячий майданчик, розташований поряд, і розпивають там алкогольні напої. Ми проти цієї забудови, – каже мешканка будинку на вулиці Сержанта Смірнова, 2 Олена Дрозденко.

1

За словами члена комітету самоорганізації населення "Митниця" Валентини Каленик, громада, яка проживає у навколишніх будинках, не давала згоди на будівництво цієї споруди.

– Людям, які тут проживають, проходять, це все не подобається. І головне, що згідно чинного законодавства, будівництво торговельно-офісних споруд має відбуватися тільки після громадських обговорень. Ми просимо припинити це, – говорить вона.

2

У відповідь на претензії мешканців району власник споруди, підприємець Олег Видайко запевнив, що пункт прийому склотари і макулатури навпаки сприяє очищенню цього району.

– Щомісяця я вивожу близько 40 тисяч тонн скла. Я вже не кажу про макулатуру. Якщо цього прийомного пункту не буде, це скло буде під ногами, – стверджує підприємець. – Я працюю легально, у мене є всі дозвільні документи. А щодо безхатченків, то я за це не відповідаю. Є міліція, яка цим має займатися. Все, що від мене тут залежить – це щоб тут була чистота і порядок. Я це зроблю. Тут будуть газони, доріжки із тротуарної плитки.

Під час зборів мешканці навколишніх будинків провели імпровізоване голосування, на якому проголосували проти цієї забудови.

3

– Ми доручимо депутату міської ради по цьому округу Нареку Казаряну перевірити, на якій підставі це все будувалося і все-таки переконати підприємця прислухатися до думки громади. Якщо буде необхідність, то будемо звертатися в прокуратуру, – зазначає голова КСН "Митниця" Галина Шуміленко.

Поділитись

Коментарі

Вгору