Бутафорщина і фрази Брежнєва: депутатка розкритикувала звіт голови облради

24 квітня 2015, 23:10

1

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко відзвітувала про рік роботи облради. Вона подякувала депутатам за роботу, розповіла про найбільші проблеми в роботі ради, про підтримку військових, найголовніші програми, ухвалені радою, інформує vikka.ua.

Опісля розпочалося обговорення звіту. Так, першою вирішила виступити член депутатської групи "Гідність" Любов Майборода. Вона залишилася незадоволеною звітом. На думку депутата, він є занадто хвалебним.

"Суцільні позитивні реляції! Нічим цей звіт не відрізняється від того, що ми чули від пана Черняка (голова облради часів Тулуба – ). Таке собі повторення одних і тих самих фраз", – сказала Майборода.

"Взяти, наприклад, ці слова: "головне в роботі ради – служіння громаді і вирішення найболючіших проблем життєдіяльності області, ми розуміли, що, на жаль, не завжди спроможні усі їх розв’язати і повністю задовольнити потреби черкащан..." Це ще ж фраза Брежнєва, яку вставили і у ваш звіт!" – заявила депутатка.

Вона дала більш негативну оцінку діяльності обласної ради.

"Засідання комісій не обговорюються якісно, регламент не дотримуються, всі засідання комісії відбуваються за день-два до сесії. Нічого не змінилося. Бутафорщина! І це є велика наша біда. У звіті треба говорити про контрактні речі, країна у стані війни, дуже складний економічний стан, страшенний дефіцит, треба говорити про те, як економити гроші, забезпечити бездефіцитний бюджет", – порадила Валентині Коваленко Любов Майборода.

Також вона заявила, що Коваленко лояльно ставиться до депутатів, які прогулюють сесію і порушують регламент, щоб її не відправили у відставку.

Опісля їй відповіла сама Валентина Коваленко. Вона, зокрема, заявила, що зберегти посаду – те, чого вона найменше хоче.

"Те, що обговорюється у комісіях, на президіях – це все наша спільна робота. Звіт має 27 сторінок, де чітко по розділах проаналізовано, подано всі цифри, озвучені всі проблеми, що не вдалося зробити, на що маємо спрямувати роботу", – відповіла на закиди Майбороди Валентина Коваленко.

"Дякую Любові Володимирівні за критику. Вона вже рік мене критикує, чим робила мене сильною. Я вже можу сприймати критику і знаходити там раціональне зерно", – додала вона.

Натомість ще одна колега Коваленко Наталія Старікова біля трибуни нагадала, що озвучений звіт – це звіт не лише Валентини Коваленко, а й усієї обласної ради.

"Це ж ми запропонували її, щоб вона стала головою обласної ради. Якщо є мінуси, то це не її мінуси, а наші. Якщо робити аналіз, то робити його разом. Давайте зробимо оцінку депутатському корпусу і сплануємо ті зміни в різних напрямках", – запропонувала Старікова.

Також вона додала, що вважає звіт Валентини Коваленко якісним. Такі її слова депутатський корпус зустрів оплесками.

Зрештою депутати проголосували за те, щоб взяти звіт Коваленко до відома. "За" проголосували 66 депутатів, утрималися троє.

Поділитись

Коментарі

Вгору