“50% водіїв уже їздять з повістками”: у міськраді відповіли, чому ввечері Черкасами курсує менше маршруток

07 лютого 2024, 12:07

У Черкасах деякі містяни нарікають на те, що після 20 години їм важко дістатися додому через відсутність громадського транспорту в цей час.

Чому ввечері кількість автобусів, які курсують містом, менша - у коментарі Про все розповів начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

Скріншот допису в соціальній мережі

- Уже два роки триває повномасштабна війна. 100% водіїв на автобусах у Черкасах - чоловіки, в основному призовного віку, яких мобілізують. Те саме стосується транспортних засобів, які вилучають для проведення відповідних заходів, наприклад, доставлення військових. Також у місті діє комендантська година. Не зважаючи на те, що вона розпочинається з 00:00 години, водіям та кондукторам також потрібно її дотримуватися та встигнути до цього часу дістатися додому. Останній автобус заїжджає в гараж на початку 11 години вечора, - говорить начальник управління транспорту.

Ті маршрутні автобуси, які довше ходили до початку повномасштабної війни, зараз скоротили свій графік роботи.

- Це сталося не тому, що вони так хочуть, а через те, що вимушені це робити у зв'язку з нестачею робітників і обмеженнями комендантської години. На жаль, у дві зміни зараз немає кому працювати. У нас 50% водіїв нині їздять з повістками, тому ситуація надалі покращуватися, на жаль, не буде, - додав Москаленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи може кондуктор в автобусі відмовитись брати надірвану купюру?

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Володимир :

Потрібно дякувати Богу за те щоє, що не гірше !

містянин :

на все- макарони на вуха

Володимир :

Дійсно так

Oksana :

Почему такой важной категории граждан как водители общественного транспорта не дают брони от мобилизации? Никого не волнует, как будут жить люди, функционировать города. Всех на войну, которую вести и смысла то никакого не имеет. Наша жить так усложнилась из-за нехватки водителей, а представьте, если они заберут всех коммунальщиков, энергетиков и так далее. Не останется никого. Зато депутаты будут не воевать, а свою “сверхважную” работу выполнять. Дурдом!

Андрій :

Аксана, випєй баяришніка, может пвпустіт. Ва снє так уж точна нє с кєм ваєвать.

Анатолій :

Щоб люди працювали, треба їм платити гроші, а не набивать свої кармани і списувати все на війну!

ОЛЕКСАНДР :

Це проблеми власника, не хоче працювать, заберіть ліцензію , .Не хочете Ви працювать, звільніться, а транспорт повинен працювати.

Дмитро Рудковський :

У кого ліцензію забрать? У коммунального автобусного парку? Дядя Саша ти дурак?

Вгору