Жіночий колектив черкаських черлідерів нарешті «розбавили» хлопці

03 серпня 2015, 19:55
10815_9_1438278702

Фото: "Черкаський спорт".

Готовність №1. Черкаські черлідери  розпочали підготовку до нового сезону. Тренуються за спеціальною європейською програмою. Та ще й з новими учасниками. Цьогоріч черлідерську збірну нарешті поповнили хлопці, повідолмяє "Черкаський спорт".

Безпечна страховка – нові підтримки. Їх черкаські черлідери освоюють у новому складі. Багаторічний жіночий колектив нарешті «розбавили» хлопці.  Один із перших – 16-річний Олексій.  Черлідингом юнак займається усього кілька місяців. Спочатку, каже хлопець, займався бойовим гопаком. Потім – спробував свої сили у черлідингу. Тоді, пригадує Олексій, й зрозумів, що хоче ним займатися. Нині вже має чим похвалитися.

- Спочатку було трохи страшно. Але прийшов, роззнайомився з дівчатами й одразу взялися до роботи. Дівчат по 55 кг підіймав, але, думаю, згодом підійматиму й більшу вагу. Заняття дуже гарно вплинули на мою фізичну форму. Гімнастика, яка дуже розвиває тіло та всі акробатичні елементи – черлідинг поєднує все це, – говорить Олексій, черлідер.

Ще один новачок – 19-річний студент Роман. У великий спорт юнак прийшов усього рік тому. Займався акробатикою й гімнастикою. Та найбільше, каже, до душі припав черлідинг. Все – через командну роботу. Тут, каже Рома, й м’язи працюють й голова. Бо доводиться відповідати не лише за себе, а й партнерок по команді.

- Я відповідаю за їхній підйом і приземлення. Щоб партнерка довіряла абсолютно. Я ляжу на підлогу, але її зловлю і вона може не хвилюватися. Нині працюємо над різноманітними підтримками. Мені це дуже цікаво. Кожне тренування – щось нове. Думаю, нова програма буде видовищною, –каже Роман, черлідер.

Ненатішаться такому командному поповненню й дівчата. Про чоловічу підтримку тут мріяли багато років. Тепер освоюють елементи, які раніше були не до снаги, каже Вікторія. Дівчина у команді всього рік, та вже в основному складі.

- Більше нового вчимо, більше буде підтримок, кидків нових. Звісно, з хлопцями легше на багато. Бо ти знаєш, що він тебе спіймає, підстрахує раптом що. Це дуже велика відповідальність. Спільну мову ми знайшли одразу. Зараз всі налаштовані на освоєння нової програми, – додає Вікторія, черлідер.

До нового сезону черкаські черлідери вперше готуються за європейською програмою. Про неї дізналися від закордонних тренерів, кажуть спортсмени. Вони приїздили до Черкас напередодні з Європи.  Вчили наших спортсменів не лише нових елементів, але й форматів подачі танцювальних постановок із залученням юнаків. Нову програму черлідери осовюють вже в оновленому складі. Працюють, каже їх тренер Ірина Євченко, без вихідних. Адже таке чоловіче поповнення відкриває для черлідерів чимало перспектив.

- Ми зможемо набагато більше тепер і видовищніше показувати різних пірамід, підтримок. Три хлопці у нас є поки, але будемо дивитися ще, будемо кастинг проводити. Аби максимально укомплектувати всі склади та розширити нашу програму. Також напередодні ми нарешті створили Федерацію черлідингу у нашому мусіті. Тепер нас запрошують на різні чемпіонати не тільки в Україні, а й в Європі, –  розповідає Ірина Євченко, тренер.

Нову програму черкаські черлідери планують презентувати вже восени. Обіцяють здивувати містян низкою акробатичних постановок, видовищними підтримками та новими членами команди.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору