Землевпорядники Черкащини спрямували до бюджету понад 3,5 млн грн за надані адмінпослуги

20 вересня 2016, 06:33

земля

Протягом восьми місяців 2016  року спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру у Черкаській області надали населенню 120,8 тис. адміністративних послуг, із них 68,3тис. (56,5 %) – безоплатно.

За 52,5 тис. (43,5 %) платних адмінпослуг фахівці землевпорядної служби Черкащини перерахували до Державного бюджету України 3,5 млн гривень. Найбільше – 2,6 млн грн – сплачено за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували 37 тисяч таких документів. Також 1119 осіб звернулися, щоб виправити технічні помилки у відомостях Державного земельного кадастру, які допущено не з вини органу, що здійснює ведення кадастру. За ці послуги до Державного бюджету сплачено 192,8 тис. гривень. Ще одна з поширених послуг – здійснення державної експертизи землевпорядної документації. За виконання 1920 таких робіт сплачено 83,8 тис. гривень.

Найбільша кількість безоплатних адміністративних послуг, які надають територіальні органи Держгеокадастру Черкаської області, – це державна реєстрація земельних ділянок (20,6 тисячі) і надання довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (19,4 тисячі). Також видано понад 12 тис. витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Довідка: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

За інформацією прес-служби Держгеокадастру

Поділитись

Коментарі

Вгору