Збивають “Шахедів”: черкаські військові отримали легендарні кулемети

01 березня 2023, 14:38

Військовим Черкаської територіальної оборони передали в користування кулемети "Максим" та M2. Зброя вже розконсервована та готова до бойового використання.

Речник Черкаської ТрО Максим Дубінський у коментарі Про все пояснює, що ці кулемети хоч і є старими, але це ніяк не впливає на їхню ефективність.

"Використовуємо для знищення ворогів все, що маємо під рукою, - каже речник. - Ці кулемети - аж ніяк не металобрухт. Це класика. Великий плюс "Максима" в тому, що він має водяне охолодження. Тому він не перегрівається. Замінювати вчасно воду і він працюватиме нескінченно. Можу сказати, що вони в нас використовуються в ППО для збиття "Шахедів".

Кулемет Максима — станковий кулемет, розроблений британським зброярем американського походження Гайремом Стівенсом Максимом у 1883 році. Широко використовувався під час Першої та Другої світових воєн. Нерідко ним користуються й в інших локальних збройних конфліктах й нині.

Кулемет Browning M2 — великокаліберний кулемет, розроблений наприкінці Першої світової війни Джоном Браунінгом. Ефективний проти піхоти, неброньованого та легкоброньованого транспорту, човнів та літаків на низьких висотах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору