Збірна України боксуватиме на черкаському пляжі

05 червня 2015, 08:08

1

7 червня, у неділю, «Живчик-Арена» перевтілиться на міні-ринг. Уперше на місцевому пляжі зустрінеться збірна України та збірна Черкас із боксу. Безпрецедентну спортивну зустріч приурочать до Дня міста. Очікується, що на ринг вийде й член команди «Українські отамани» Олег Прудкий. Боксерська першість стартує о 17:30 на «Живчик-Арені», повідомляє "Черкаський спорт".

У Черкаси приїдуть кращі боксери з Київської, Кіровоградської та Чернігівської областей. Подібний турнір на відкритому повітрі вперше відбудеться у Черкасах, а організатори його називають одним з наймаштабнішим в історії нашого боксу.

"Подібні зустрічі на відкритому повітрі мають неабиякий ажіотаж. У багатьох містах України їх уже проводять, ми приймали учать у хороших подібних стартах в Кузніцовську та Одесі. Очікуємо хорошого шоу і у нас. Тим більше, ми запросили реально дуже сильних спаринг партнерів. Буде кілька матч-реваншів. Усі дев’ять боїв будуть неймовірно напруженими", - розповів представник оргкомітету турніру Андрій Мальований.

Серед дев’яти пар, які вийдуть на ринг «Живчик-Арени» вирізняється зустріч у ринзі Прудкого проти першого номера збірної Чернігова – Вороніна, а також протистояння ефектного черкасця – Менших проти Мартовського.

Поділитись

Коментарі

Вгору