Заява комуністів Черкащини з приводу звернення Яценюка по допомогу до США

17 січня 2014, 17:01

12 січня 2014 року, на так званому віче учасників «євромайдану» у м. Києві, керівник «опозиції» Арсеній Яценюк заявив про те, що в Сполучені Штати Америки буде направлена делегація на чолі з Б. Тарасюком з повноваженнями вести переговори про надання Сполученими Штатами Америки допомоги Україні для виконання вимог учасників «євромайдану».

Така заява Яценюка викликала велике обурення і стурбованість комуністів і прихильників Комуністичної партії України на Черкащині.

Чи мав право Яценюк робити таку заяву, і чим керувалися ті, хто надав повноваження Тарасюку вести переговори із США, та й ще по такому питанню?

По – перше. Учасники «євромайдану», яка б їх кількість не була, не представляють весь народ України.

По – друге. Учасники «євромайдану» не мають права надавати такі повноваження Яценюку і Тарасюку, навіть тоді, якщо ці учасники голосують за таке, бо вони представляють лише частину населення України.

По – третє. Це ж якою Яценюку потрібно бути цинічною і нахабною людиною, щоб ігнорувати іншу частину народу України, яка має іншу думку щодо зовнішньо – економічного вибору України, і яка б, ніколи не підтримала пропозиції про звернення за допомогою до США, не маючи на це повноважень, і одночасно, вважаючи таке звернення грубим порушенням Конституції і Законів України і таким, що загрожує національним інтересам України і має ознаки державної зради.

По – четверте. Про яку ж допомогу США для України йде мова?

Допомога коштами, для підтримки учасників «євромайдану», бо мабуть у них уже закінчуються гроші?

Для дальшої дестабілізації суспільно – політичної ситуації в Україні та руйнування пам’ятників В. І. Леніну і воїнам Великої Вітчизняної війни та глумління над їх могилами?

Чи введення військ США або НАТО в Україну, щоб повторити історію Югославії, Іраку, Афганістану, Лівії, Єгипту, Сирії та інших країн?

Втрачаючи контроль і не знаючи що робити далі із спровокованим «євромайданом» Яценюк і його компанія за прикладом Мазепи, Петлюри, Скоропадського і Бандери вирішили звернутися за допомогою до США. Адже їм не змогли допомогти ні окремі члени Європарламенту і Євросоюзу, ні Меркель, ні Кваснєвський, ні Качинський, ні посол США і навіть греко – католицькі ксьондзи.

Залишилося одне. Звернутися за допомогою до головного терориста світу – Сполучених Штатів Америки.

Такі дії Яценюка і його поплічників Кличко і Тягнибока, за згодою яких він робить такі заяви і пропозиції, повинні викликати всенародний осуд, а діюча влада зобов’язала серйозно і на основі законів реагувати на це.

Дуже багато все дозволеного, за потуранням влади, натворили ці так звані «євроінтегратори».

Безнаказано неофашисти, разом із учасниками «євромайдану», провели на Хрещатику в Києві парад фашистів, наглумившись над пам’яттю тисяч солдатів Великої Вітчизняної війни, які захищали і визволяли Київ від німецько – фашистських загарбників та їх посіпак.

На одній щоглі із державним прапором біля будинку Київської міської ради і міської державної адміністрації висить чорно – червоний бандерівський прапор.

На це спокійно дивиться влада і кияни. Незрозумілою є позиція Яценюка і Кличка. Адже представників народу, до якого вони належать, в роки війни у Бабиному яру розстрілювали гітлерівські і українські націонал – фашисти, ідеї яких сьогодні сповідують неофашисти із «Свободи».

У Києві та інших містах і селах України неофашисти руйнують пам’ятники В. І. Леніну, продовжують глумитися і оскверняти братські могили полеглих радянських солдатів, партизанів і підпільників.

Це все твориться не тільки при мовчазній згоді влади та місцевих рад, а й людей, в тому числі тих, які знаходяться на «євромайдані».

Ситуація в країні загрозлива. Вона може привести до прямого протистояння простих людей, які мають діаметрально протилежні погляди і бачення щодо майбутнього України.

Все це провокується лідерами так званої «опозиції» і «євромайдану», та часто незрозумілою позицією діючої державної влади.

Вихід із цієї складної ситуації ми бачимо у проведенні всеукраїнського референдуму щодо зовнішньо – економічного вибору України, значного поліпшення життя людей в усіх його сферах, притягненням до кримінальної відповідальності тих, хто оскверняє святині, пропагує і насаджує фашизм та вчиняє дії, які за ознаками є державною зрадою.

Черкаський обласний комітет Комуністичної партії України

Поділитись

Коментарі

Вгору