У Худяках екологи виявили незаконне сміттєзвалище

17 січня 2014, 16:20

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з представниками Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області проведено обстеження лісосмуги за межами села Худяки Черкаського району. Позаплановий захід проведено згідно повідомлення сільського голови населеного пункту в присутності особи заявника і дільничного міліціонера.

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції в Черкаській області.

В результаті обстеження виявлено стихійне звалище твердих побутових відходів, змішаних із затверділими залишками лакофарбових матеріалів. Площа засмічення складає 90 квадратних метрів. Для встановлення можливого забруднення земельної ділянки хімічними речовинами відділом інструментально-лабораторного контролю відібрані проби грунту.

Інформація щодо виявленого порушення природоохоронного законодавства передана в правоохоронні органи для встановлення осіб, що утворили несанкціонований смітник. Ліквідація наслідків засмічення земельної ділянки та приведення її у стан, придатний для використання за цільовим призначенням, є обов"язком землевласника або землекористувача згідно статей 91, 96 Земельного кодексу України.

Поділитись

Коментарі

Вгору