Завтра депутати ухвалять кращий за історію існування Черкас бюджет розвитку?

27 квітня 2015, 19:10

fafef990a613c6d1b78e0fa038b3a609-424x238

Вже завтра владці нарешті можуть ухвалити бюджет розвитку.

Про це сьогодні повідомив секретар міськради Олександр Радуцький, який вважає цьогорічний бюджет розвитку одним з найкращих, які колись були в Черкасах.

- Було все при затвердженні цього бюджету розвитку – і скандали, і вето міського голови, і голосування 42 депутатів, які подолали це вето. Я, громадськість і багато депутатів вважає, що ми прийшли до одного з найкращих бюджетів розвитку, які існували за історію міста Черкаси, - заявив Радуцький.

За словами секретаря міськради, багато уваги при формування бюджету приділялося безпеці та комфорту черкасців. Зокрема бюджет розвитку передбачає виділення 11 млн 343 тис грн на освітлення. На капітальний ремонт доріг та тротуари закладено 32 млн 354 тис грн.

- З них на Сурікова закладено 10 млн грн, на капітальний ремонт дороги по вул. Кірова (між вул. Хрещатик та бул. Шевченка), закінчуються роботи по вул. Університетській і Вербовецького. Багато спекуляцій ведеться щодо вулиці Героїв Дніпра. У найближчий час там буде зроблено ямковий ремонт, а вже потім буде зроблено проект дороги і ми виділимо кошти на її капітальний ремонт, - заявив Олександр Романович.

Він наголосив, що таку кількість грошей на капремонт шкіл та дитсадків, які було передбачено у цьому році, ще не виділялося ніколи у Черкасах.

- Я вважаю неправильно, що батьки витрачають власні кошти на утримання комунальних закладів. Так, на ремонт 44 дитячих садків цьогоріч буде виділено 11 млн 87 тис. грн. На ремонт 30 шкіл передбачається 19 млн 134 тис. грн., 4 музичних шкіл – 480 тис грн, - повідомив Радуцький.

Також у бюджеті розвитку близько 31 млн грн закладається на тролейбуси. Медична галузь у цьому році отримає 16 млн грн. А за 5 млн грн будуть встановлені лічильники тепла в школах та садочках.

 

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору