ЧДТУ переймав європейський досвід на Міжнародному семінарі

27 квітня 2015, 18:40
image-22c3cc897177a85dc9a3594f3de1d86d22772ec63575a2901f3a135fdba3221d-V

Фото прес-служба ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет  став учасником Міжнародного семінару "Європейська сертифікація інженерів: Паспорт Інженера та гарантія якості освіти", що проходив у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут".

Як повідомляють у ЧДТУ, у семінарі брали участь представники Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, Спілки наукових та інженерних об’єднань України, наукової та освітянської громадськості,  а зі сторони закордонних організацій - генеральний секретар Федерації європейських інженерних асоціацій (FEANI) Д.Бошар та президент Європейської мережі з акредитації інженерної освіти Б. Ремо.

На початку семінару був підписаний "Меморандум про пілотну імплементацію європейських ініціатив". Також учасники ділилися досвідом та розповідали про свої навчальні заклади. Ректор ЧДТУ Тамара Качала сподівається, що така міжнародна співпраця надасть можливість випускникам інженерних спеціальностей Черкаського державного технологічного університету отримувати "Європейський паспорт інженера" та інші сертифікати, що забезпечуватимуть працевлаштування за фахом у країнах Євросоюзу.

Поділитись

Коментарі

Патріот сказав:

Як міністерська перевірка чи розшукує Інтер,то на лікарняному,як Міжнародний семінар з піаром- одразу одужала?!

Gatyla сказав:

Став ЧДТУ. Молодець. Всі проблеми ЧДТУ тепер мабуть вирішені. І порушення закону при кадровій роботі. І махінації з коштами. І “міжнародний” коледж імені Поплавського-Качали. І кримінальні справи. І затоплена бібліотека. І комісії. І розголос цих “дєлішек” на загальнонаціональних каналах. І нарешті прогнозований “нульовий” набір студентів під час наступної вступної кампанії. Все це вирішилося. Лишилося на міжнародній арені щоки надувати

Gatyla сказав:

Шановний Патріот. А що Ви від Качали хочете? Вона як фахівець-управлінець – нуль. При Лезі її тільки за піар і тримали. Як і Лазуренка. При більш-менш нормальній роботі піар-менеджери теж потрібні. А тепер представте ситуацію. Піар-менеджери очолили компанію. Вигнавши всіх хто міг їх критикувати. І всю реальну роботу заміняють якраз піар-технологіями. Перший час це для міністерства прокатувало. Але здається і в міністерства терпіння закінчилося. Тому після нульового набору на наступній вступній компанії то або ЧДТУ приєднають до іншого ВНЗ чи змінять керівництво. Але лишати цю піарщицю з феодальними замашками ніхто не буде.

Вгору