Партія Президента представила на Черкащині свою команду (фото)

27 квітня 2015, 19:41
IMG_3178

Фото Про все

Черкаська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» презентувала команду, яка розбудовуватиме партію на Черкащині. Керівників районних організації, які приєдналися до партії одними з перших, сьогодні, 27 квітня, представив голова Черкаської обласної територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман.

- Ми сформували нашу регіональну партійну структуру. В кожному районі та місті обласного значення у нас є керівники районних організацій. Це потужна команда людей, яка знає, як розвивати свій край, - наголосив Василь Фурман.

Він окреслив критерії, які стали вирішальними у виборі керівників. Передусім, це чесність та порядність. Серед новообраних керівників – люди, які пройшли Майдан та були в АТО. Так, Христинівську партійну організацію очолив Віталій Паламарчук, який ще донедавна був на сході, а також воював в Донецькому аеропорту. Йому самому поки що незвично призвичаюватися до нового амплуа.

IMG_3142

Фото Про все

- Люди, які пройшли війну, хочуть зробити багато змін у державі. Віталій вміє захищати державу і я впевнений, що він зробить все можливе, щоб Черкащина була успішною областю, - розповів про Христинівського керівника Василь Фурман.

Так само багато можна розповідати і про голову Звенигородської районної партійної організації Віктора Зайця. Він підприємець та волонтер. Саме волонтерством він добре відомий у своєму районі, адже об’єднав довкола себе підприємців, які разом допомагають воїнам АТО.

- Спершу нас було мало. Лише десять-п'ятнадцять осіб. Та згодом коло розширилося, - розповідає пан Віктор. – Разом нам вдалося зібрати
майже мільйон гривень. На ці кошти купуємо автомобілі, тепловізори, обладнання.

Смілянську партійну організацію очолив заступник міського голови Андрій Шовкун. До призначення був бізнесменом. А Чигиринською організацією керуватиме викладачка Світлана Гречанюк-Самойлова, адже одне з ключових завдань партії – патріотичне виховання молоді.

Тепер команда «Солідарності» збирається очолити антикорупційний рух в області та створити консультаційний центр з допомоги воїнам АТО.

IMG_3147

Фото Про все

- Також ми виступили з ініціативою проведення інвестиційного форуму. У першу чергу хочемо дати зелене світло тим підприємцям, які сьогодні працюють на Черкащині, - зауважив Василь Фурман.

Ставить Василь Фурман перед собою та перед активом обласної організації й ще одне складне, але важливе завдання – зробити все можливе, аби Черкащина увійшла до п’ятірки найкращих областей країни.

Також представники партії Президента запрошують до своїх лав всіх активних черкащан. Зокрема, керівник секретаріату Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Рубан закликає приєднуватися до партії молодь, бо ж, за його словами, партія переймається молодіжними навчальними програмами та проектами.

Варто додати, що на представлення команди також приїздив народний депутат Владислав Голуб.

Нагадаємо, Василь Фурман очолив Черкаську територіальну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» місяць тому.

Поділитись

Коментарі

Вгору