Завтра черкащан запрошують безкоштовно покататися на ретро-паротязі

01 травня 2014, 21:00

2 травня від станції ім. Т. Шевченка (м. Сміла) до міста Золотоноші безкоштовно курсуватиме паровоз СУ251-86 із 6 класними вагонами, який у народі називають «ретро-потягом». Організовує поїздку Асоціація збереження історії залізниць України, повідомила начальник пасажирського сектору Шевченківської дирекції залізничних перевезень Світлана Яковлева, інформує "Прочерк".

Зі станції Шевченка потяг відправиться о 09.35. У Черкасах потяг буде о 10.27, о 10.42 поїде в бік Золотоноші, куди прибуде близько 12.00. Там стоянка триватиме 1.40, оскільки можлива дозаправка водою.

Повернеться до Черкас потяг о 14.30, до станції Шевченка відправиться о 14.40.

Зупинятиметься потяг у Смілі, Білозір’ї, Черкасах, Панському та Золоноші.

– Останній раз цей потяг курсував на День залізничника. В основному такі поїздки бувають на травневі свята, День Перемоги. Це вже буде раз четвертий. Це справжній паровоз, де вугілля в грубку закидають. Він такий красивий, пофарбований... Як гудок пускає, просто душу гріє, – описує потяг Світлана Григорівна. – Цікаво, що жодного разу потяг не ходив у складі 6 вагонів. Завжди було по 3-4. Цього разу буде 6 вагонів.

Зауважимо, що в у потягах – по 54 місця. Тому в дирекції Шевченківських перевезень побоюються, що не всі охочі зможуть розміститися. Але сфотографуватися на фоні потяга точно зможуть всі.

Поділитись

Коментарі

Вгору