Завтра черкащан кличуть прибрати п’ять районів міста

24 квітня 2015, 21:02

2aa059b5a966d9fe4aeaa37215caf477

25 квітня в м. Черкаси відбудеться п’ята ювілейна наймасштабніша соціальна акція «Зробимо Україну чистою!-2015». Початок акції о 10-00 за такими локаціями: по вул. Смілянська (від кільця 30-років Перемоги до аеропорту ), по вул. Ватутіна ( від вул. Рябоконя до вул. Пацаєва), Узвів Удода (м-н «Митниця», навпроти м-ну «Абсолют» повул. Гагаріна), від «Бочки» до Пагорба Слави, ліс біля обласної лікарні.

Організація “Let’s do it, Ukraine”, учасник загальносвітового руху “Let’s do it, world”, що об’єднує понад 11 мільйонів людей в 112 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Головною метою акції «Зробимо Україну чистою!-2015» є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.

В проекті беруть участь громадські організації, комерційні та некомерційні, компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності. Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто.

«Зробимо Україну чистою!-2015» – це частина міжнародного проекту «Lets Do It World», який об’єднав вже більше 100 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. ЗУЧ – це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.

Поділитись

Коментарі

Вгору