Турецькі меценати модернізують клас для чорнобаївських студентів-пенсіонерів

24 квітня 2015, 20:34

Чорнобаївський територіальний центр соціального обслуговування відремонтують за рахунок турецьких меценатів. Чорнобаївці виграли гранд на фінансування нагальних потреб закладу. Відтак за підтримки турецького агентства зі співробітництва та координації буде відремонтовано стаціонарне відділення та відділення соціально-побутової адаптації закладу, інформує ОДТРК Рось.

50 студентів Чорнобавського університету ІІІ віку уже 2 роки тісняться в невеличкій кімнатці. Кажуть: уже й не мріють про просторе приміщення.

Проте просторий клас у них таки буде. Це стало можливим завдяки гранду Турецького агентства зі співробітництва та координації. І один зі старих будинків Чорнобаю перетворять на модернізоване приміщення. Тут розмістять відділення соціально-побутової адаптації смт. Чорнобай.

Цей будинок – тільки невелика частина допомоги турецьких меценатів. Агенція працює на теренах України уже майже 20 років. Спочатку інвестувала в медицину та освіту. Нині ж Чорнобай увійшов до першого проекту на відбудову соціальної сфери. Заявки на участь подали іще кілька об’єктів – чи увійдуть вони до програми – буде відомо згодом.

Роботи уже почалися. Крім будинку для відділення соціально-побутової адаптації, уже ремонтують одне з відділень територіального центру.

На сьогодні у 6 відділеннях територіального центру перебуває близько 4 000 підопічних, з них 880 ветеранів війни та 326 інвалідів.

Поділитись

Коментарі

Вгору