Заступника міського голови Черкас хочуть позбавити депутатських повноважень

15 квітня 2019, 13:05

Депутата Черкаської обласної ради Юрія Ботнара, який вже понад рік працює заступником міського голови Черкас, хочуть позбавити депутатських повноважень. Це питання мають розглянути сьогодні на засіданні обласної виборчої комісії.

Інформацію про це повідомив у Фейсбук сам заступник міського голови Черкас з питань діяльності органів виконавчої влади та член міськвиконкому Юрій Ботнар.

- Стало відомо, що 15-го квітня відбудеться засідання обласної виборчої комісії, яка «по-бєзпрєдєлу» намагатиметься позбавити мене депутататських повноважень. Формальною причиною цього є "кляуза" радикальної тушки Вадима Гайовича, який звернувся до обласної ради щодо мого «сумісництва», - зазначив у своєму дописі пан Ботнар. - Закликаю членів ОВК не чинити свавілля, не порушувати законодавства і не піддаватися на «мотивацію» від бізнесово-кримінальної групи, як це зробив депутат Гайович. Зауважу, що бути депутатом обласної ради та членом міськвиконкому прямо дозволено пунктом 9 статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Саме тому інші депутати облради — Сергій Гура, Віктор Беззубенко та Роман Буданцев у свій час аналогічно працювали заступниками міського голови, будучи депутатами Черкаської обласної ради.

Юрій Ботнар зазначив, що згадане засідання ОВК може бути помстою кримінального угруповання «Торпєда» у відповідь на боротьбу проти забудови черкаського лісу та передачу «Дачі Андрєєва» у власність міста. Також пан Ботнар повідомив, що на засіданні виборчої комісії будуть присутні черкаські "свободівці" та його адвокат. Також посадовець запросив взяти участь у цьому засіданні всіх своїх прихильників.

- Зауважую на невідворотності відповідальності для кожного, хто вдасться до свавілля і спробує спотворити вибір черкащан, що обрали мене як депутата облради від «Свободи». На засіданні будуть керівник нашої фракції Олександр Лошков, а також мій адвокат та "свободівці", - написав чиновник.

Сам Вадим Гайович на телефонні дзвінки не відповідає. Слід додати, що рік тому пана Гайовича було звільнено з посади заступника голови Черкаської обласної ради за ініціативи опозиційних депутатів, серед яких був і Юрій Ботнар.

В той же час, минулого тижня на сайті Черкаської міської ради з'явилася електронна петиція,  в якій черкасці збирають підписи за звільнення Ботнара з посади заступника міського голови. Як стверджує автор петиції, черкасець Сергій Костенко, діяльність Юрія Ботнара на посаді заступника міського голови призвела до численних проблем в життєдіяльності міста.

- Так через його бездіяльність було затягнуто на 9 місяців проведення конкурсу на міські перевезення, що призвело до транспортного колапсу в жовтні 2018 року. Під час проведення конкурсу на міські перевезення, який нарешті відбувся, було допущено низку грубих помилок. В результаті місто має як репутаційні втрати, так і, в перспективі. - фінансові, - зазначає ініціатор петиції. - Також через його непрофесіоналізм міську раду покидають справжні фахівці. Що може призвести до фінансових та юридичних проблем в життєдіяльності міста.

Наразі згадана петиція зібрала 113 з 250 необхідних голосів.

Нагадаємо, нещодавно після публічного конфлікту із Юрієм Ботнаром заяву на звільнення подала головна фінансистка міста Наталія Джуган, зазначивши, що заступники міського голови свідомо порушують законодавство України та приймають міський бюджет з численними порушеннями.

Читайте також: “Довели до передінфарктного стану”: після трьох днів роботи в мерії Маліщук іде на лікарняний та Джуган назвала Ботнара “ідіотом” і планує звільнитися: У Черкасах зі скандалом завершилось засідання виконкому

Коментарі

Ольга сказав:

і за таку “плідну” роботу свого “слуги” мер виписав йому премію у 300 000 гривень. Гарно прилаштувався хлопчик.

№13 сказав:

ПОЛНЫЙ ПИСЕЦ

Учасник АТО сказав:

Нехай краще пан Ботнар розкаже чому для поранених учасників АТО земля знайшлась лише на смітнику, а для його батька, який служив за 60 км від лінії фронту – в Соснівці

Вгору