Головний фінансист Черкас подала у відставку через порушення бюджетного законодавства

21 березня 2019, 09:32

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган написала заяву на звільнення, а міський голова Анатолій Бондаренко її підписав.

Про це Наталія Володимирівна повідомила у коментарі кореспонденту "Про все".

З її слів, при написанні заяви на звільнення вона мотивувалася тим, що не збирається брати участь у порушеннях бюджетного законодавства, які вчиняють заступники Анатолія Бондаренка.

- Я сьогодні із міським головою мала розмову, і він підписав мою заяву. Це виключно мій особистий вибір і вибір мого професійного сумління. Те, як в Черкасах приймають зміни до бюджету, - це тривожний дзвіночок для всієї України. Напевно десь в іншому місці я буду більш корисною для громади та суспільства, - зазначила головна фінансистка міста.

Як повідомила Наталія Джуган, її останній робочий день буде першого квітня, і поки вона ще не визначилась, чим займатиметься далі.

Нагадаємо, вчора між директором департаменту фінансової політики ЧМР Наталією Джуган та заступником міського голови Юрієм Ботнаром під час засідання виконкому виник конфлікт. У ході словесної перепалки чиновниця назвала Ботнара "ідіотом" і покинула залу засідань.  Відреагувавши на це міський голова доручив провести службову перевірку щодо коректності висловлювань Джуган та застосувати до неї заходи дисциплінарного впливу.

 

Алена сказав:

Уходят профессионалы своего дела, интеллигентные, умные, образованные люди, а остаются такие, как сам мэр. Все понимают пользу от Ботнара и от Джуган. Таких, “приближённых к телу”, как Ботнар – сотни, а вот таких преданных своему ДЕЛУ – единицы. Хотя 300 тысяч премии просто так не дают. “Отработал”, наверное…

тарас сказав:

Висловлювання Джуган на 500% коректне, і не тільки до Ботнар, а й до мера та його команди.

Вгору